איך בוחרים חברת איטום?

June 23 2022doritr

בית, דירה או משרד, צריכים להיות יבשים ומוגנים מרוח ומגשם. אולם אין זה נדיר שבחורף, בעקבות גשמים, מגלים לפתע נזילות ממקור חיצוני. כאשר הגג דולף או שיש נזילה מהמרפסת, אם מופיעים נזקים בשל תקלות איטום, נצטרך להזמין אנשי מקצוע. חברת איטום תוכל לתקן את כל מה שדורש תיקון, כדי שיפסיקו כל נזילות החורף. אבל איך בוחרים את החברה המתאימה? שימו לב לדגשים העיקריים. 

איך בוחרים חברת איטום?

חברת איטום – בעלת המלצות בלבד 

דרך מאוד יעילה לבחור חברת איטום תהיה להיעזר בהמלצות. במידת האפשר, היעזרו בהמלצות של אנשים שאתם מכירים. אם בשנים האחרונות אחד מוועדי הבתים בשכונה, למשל, נעזר בחברה לאיטום גגות, תוכלו לשאול האם הם היו מרוצים מהתוצאה. אם אחד החברים שלכם הזמין קבלן לביצוע שיפוצים בבית, יתכן מאוד שהקבלן יוכל להמליץ על חברה בעלת ניסיון באיטום. קבלנים בדרך כלל עובדים עם קבלני משנה ויש להם ידע רב לגבי מקצוענים באיטום. דרך נוספת תהיה לבדוק באתרי אינטרנט של חברות מתמחות. באתר לפעמים מזכירים המלצות של לקוחות רבים, ואפשר להתרשם מזה. המלצות ניתן לאתר גם ברשתות החברתיות. שימו לב כי המלצה סתמית לא תמיד מספרת את כל הסיפור. עדיף לנסות לאסוף פרטים קצת יותר מדויקים. למשל, איזה סוג של איטום בוצע, מה הייתה הבעיה שבגללה הוזמנה חברת האיטום וכדומה. 

חברה מנוסה – איטום זה לא משחק ילדים

מלבד החשיבות של המלצות בבחירת חברת איטום, הקפידו לבחור כזאת שיש לה הרבה ניסיון. איטום מקצועי זה לא משחק ילדים. זה אחד הדברים המורכבים ביותר בתחום הבינוי והשיפוצים. יש צורך בהרבה ידע, מיומנות וניסיון על מנת להשיג תוצאות מעולות באמת. תוצאות כאלה שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב. איטום שמבוצע בצורה לא יסודית עלול להתפרק ולהפסיק להיות יעיל כבר בתוך עונה אחת. אז בררו לגבי הניסיון והמוניטין של החברה לפני שתסכמו על תנאי העבודה. 

בררו על פרויקטים קודמים דומים

נדגיש כי ישנן עבודות איטום סטנדרטיות יחסית (למשל זיפות גגות) ויש עבודות שהן מורכבות הרבה יותר. כך למשל איטום של מרתפים ומקלטים, איטום של מבנים ישנים בעלי קירות שלא תוחזקו זמן רב או איטום של מרפסות וגגות מרוצפים. במיוחד כאשר מדובר באיטום מורכב, מאוד כדאי לבחור חברת איטום בעלת הרבה ניסיון בפרויקטים דומים. 

בוחרים שירות, יעילות ואמינות 

במידה ואתם מתלבטים בין כמה חברות מקצועיות, כדאי לשים דגש על הדברים הבאים:

שירות – לצערנו זה לא מובן מאליו לקבל שירות טוב, הגון ובשקיפות. אם אתם מתרשמים שלפניכם חברה שירותית, זהו פלוס גדול. 

יעילות – חברה יעילה, זה אומר שהיא יודעת להעריך את מורכבות הפרויקט, לתקצב אותו ולעבוד לפי לוחות זמנים מוסכמים מראש. 

אמינות – כאשר אתם מקבלים מראש את כל הפרטים החשובים ולא מסתירים מכם, זה סימן מצוין.

Share:

inex.co.il

הישארו מעודכנים